Seven İstif Makinaları Linde Yetkili Servisi

Kiralama Hizmeti

Saatlik, günlük, haftalık, aylık ve yıllık kiralama hizmeti vermekteyiz. Kiralama hizmetlerimizde asla çin malı forklift ve istif makinası kullanmıyoruz.Geniş makina parkımızda yer alan tüm forkliftler ve istif makinaları Dünya lideri Linde markadır.

Servis ve Bakım Hizmeti

Forklift ve İstif Makinalarının kullanım ömürlerinin uzamasında periyodik olarak bakım yapılmasının büyük rolü vardır. Makinalarınızın düzenli olarak bakımı yapılması gerekmektedir.

2.El Makina Satışı

İkinci el forklift ve istif makinaları satışında Seven İstif Alman menşei Dünya lideri Linde Marka ürünlerini ve Müşterilerinin isteği doğrultusundaki markaları da satışa sunmaktadır.

Yedek Parça Satışı

Seven İstif forklift ve istif makinalarının yedek parça ihtiyaçlarında tamamen orjinal ürün kullanarak, yedek parça temini konusunda etkili ve hızlı çözümler üretmektedir.

SERVİS TALEP FORMU

Artan verimlilik ve performans Ayarlanabilir kol dayama, Küçük dokunsal joystick Güvenli ve yüksek verimli yük taşıma İki güçlü AC tahrik motorları Son derece sessiz çalışma Ergonomik verimli tasarım Geniş operatör bölmesi Minderli konfor Benzersiz esnek süspansiyon sistemi Kesintisiz yük kontrolü Mükemmel görünüm Yüksek kaldırma kapasitesi, yükseklikleri muhafaza Optimize edilmiş enerji tüketimi Doğru pil durumu göstergesi Basit yatay veya dikey pil değiştirme seçenekleri
Seven İstif Makinaları Copyright © Seven İstif Makinaları Yedek Parça İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti | KONYA
Sign by Konya Web Tasarım